Vyrovnávanie hlinikových a plechových diskov do 24 hodín !

Cenník

 

Motorové oleje,  filtre + výmena 

Cenník

 

Nastavenie svetiel s laserovým zameraním

Cenník

 

Predaj a montáž autoskiel

Testovanie tlmičov a bŕzd

 

 

 

 

 

                                   

TESTER BŔZD NA VALCOCH
Brzdy sú životne dôležitou kapitolou spojenou s prevádzkovaním vozidla. Ich funkčnosť netreba podceňovať. Vynikajúcou pomôckou ktorou disponujeme je valcová skúšobňa bŕzd schválená pre STK, na ktorej môžeme testovať osobné aj nákladné vozidlá.

Samozrejme netreba zabúdať na kontrolu hrúbky obloženia platničiek. Test vykonávame pred začatím opravy aj po oprave, z dôvovu dokladovania protokolu zákazníkovi o stave vozidla.

Našu brzdovú skúšobňu využívajú aj majitelia vozidiel najmä pred návštevou STK.

Na rozdiel od minulosti sa počas prehliadky STK sníma celá doba brzdenia, nielen hodnoty do bloku. Test bŕzd ukáže kde je problém a na čo je potrebné sa zamerať. 

 

 

 

 

 

 

 

 

TESTER TLMIĆOV PÉROVANIA 

Tlmiče pérovania plnia v rámci podvozku vozidla veľmi dôležitú funkciu. Tlmia kmitanie súvisiace s jazdou po nerovnej vozovke a zaisťujú plynulý kontakt kolesa s vozovkou. I keď nerovnosti vozovky neumožňujú vždy ideálny dotyk, musí byt táto strata čo najmenšia. Trvalý kontakt kolesa s vozovkou má pozitívny vplyv na jazdné vlastnosti, stabilitu a vedenie vozidla, dĺžku brzdnej dráhy, komfort jazdy a znižuje predčasné opotrebenie podvozkových skupín vozidla. Poškodené tlmiče pérovania súčasne negatívne ovplyvňujú technický stav pneumatík, pretože spôsobujú ich nerovnomerné opotrebenie a majú vplyv na ich predčasné vyradenie z prevádzky. Z vyššie popísaných dôvodov je teda zrejmé, že poškodené tlmiče pérovania ovplyvňujú bezpečnosť prevádzky vozidla 

 

Čistenie a Tepovanie intérierov

Cenník

 

 

Predaj autobaterií

AKUMA

Cenník

 

Opravy bočných prierezov

od 17 €

.


Klimatizácia - plnenie, čistenie a servis

Cenník

 

Nastavenie geometrie náprav

Cenník

 

Oprava štartérov a alternátorov

Cenník

 

V prípade, že dostanete defekt, alebo nemáte rezervu stači zavolať na 0908 564 898 !

 

.