Oprava štartérov a alternátorov

Cenník

Vyrovnávanie hlinikových a plechových diskov do 24 hodín !

Cenník

 

Motorové oleje,  filtre + výmena 

Cenník

 

Nastavenie svetiel s laserovým zameraním

Cenník

 

Cenník čistenie a tepovanie interierov

 

Pre bližšie informácie o cenách nás kontaktujte:

 

Tel.: 0908 564 898

 

 

Kompletné vytepovanie auta zahŕňa:

 Vysávanie

podlahy, sedadlá, koberčeky, batožinový priestor, kolajničky sedadiel, škáry medzi sedadlami a stredovým panelom, vysávame aj mriežky kúrenia s použitím kefového nadstavca, gumené tesnenia, priestor rezervnej pneumatiky, priestor pod vyklopenými zadnými sedadlami, odkladacie priestory, tak ako pri tepovaní, vysávam všetko "vysávateľné".

Tepovanie

Tepujú sa:
- sedadlá kompletne
- ľaktové opierky, podlaha, strop, tapacíry dverí, batožinový priestor, zadné plato, bezpečnostné pásy
- tepovanie koberčekov, textilných kapsičiek určených pre uchovávanie trojuholníka, zdviháku a podobne


Dôkladné tepovanie kobercov zahŕňa:

 

Pred tepovaním je potrebné dôkladne povysávať a odstrániť všetky nečistoty. Po vysávaní sú na čistenú plochu aplikované čistiace prostriedky. Na záver je použitý profesionálny nemecký tepovací stroj značky Kärcher, ktorým sa dôkladne odstránia všetky nečistoty a pachy z kobercov. Čistiace prostriedky a systémy značky Kärcher sú veľmi účinné a v aute zanechávajú príjemnú vôňu.

Pod pojmom mokré čistenie kobercov/tepovanie rozumieme extrakčnú metódu čistenia kobercov. Ide o čistenie mokrou formou, keď je čistiaci roztok pod tlakom vstrekovaný hlboko do vlákna čisteného materiálu, nečistota sa rozpustí a nasledovne je vysatá do zbernej nádoby.

 

PRINCÍP:
Čistiaci roztok je tvorený primeraným množstvom čistiaceho prostriedku, priamo určeného pre túto metódu, rozmiešaného vo vode o teplote 40-50°C. Čistiaci prostriedok je vždy zvolený podľa druhu čisteného materiálu. Čistiace prostriedky sú biologicky odbúrateľné, nemajú nepriaznivé účinky na zdravie človeka a nemajú bieliace účinky ,t.z. nespôsobujú zosvetlenie čisteného materiálu.

 

ÚČINKY:
Vďaka extrakčnému čisteniu dôjde k hygienickému a dôkladnému odstráneniu nečistôt. Odstráni sa tak prach, alergény, zaschnuté škvrny, mastnota, pachy(cigaretové aj zvieracie), nie len z povrchu, ale aj z hĺbky koberca. Dochádza k oživeniu farieb, ale aj k regenerácii vlákna koberca.

 

VÝHODY:
U extrakčnej metódy docielime omnoho vyššiu účinnosť a efektivitu čistenia, ako u klasického spôsobu suchého vysávania. Je to spôsob použitím špeciálneho čistiaceho prostriedku, ktorý je vstrekovaný nie len na povrch, ale pod tlakom aj do hĺbky čisteného materiálu, kde sú nečistoty rozpustené a následne vysokovýkonnou turbínou ihneď odsaté. Nedochádza tak k efektu, ktorý nastáva pri ručnom tepovaní a čalúnení kobercov, kde sú síce nečistoty rozrušené čistiacim prostriedkom, ale nie sú následne dôkladne odsaté, takže ostávajú naďalej v čistenom materiály a po zaschnutí sú spojené s vláknom kobercov. Navyše pri ručnom tepovaní zostáva v materiály veľké množstvo vlhkosti, ktorá môže spôsobiť následný výskyt plesní, naopak u extrakčného čistenia tento problém vďaka dôslednému odsatiu roztoku nenastáva.

 

Čistenie a Tepovanie intérierov

Cenník

 

 

Predaj autobaterií

AKUMA

Cenník

 

Opravy bočných prierazov

od 17 €

.


Klimatizácia - plnenie, čistenie a servis

Cenník

 

Nastavenie geometrie náprav

Cenník

 

V prípade, že dostanete defekt, alebo nemáte rezervu stači zavolať na 0908 564 898 !

 

.